Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Konkurs]Najkreatywniejsza Budowla Świąteczna


wnS

Konkurs Świąteczny  

201 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo prac? uwa?asz za najlepsz??


Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

21421440396403326721.png

Witajcie drodzy użytkownicy!

 

 

W związku ze zbliżającymi się świętami organizujemy wam konkurs pt: "Najkreatywniejsza Budowla Świąteczna".

Polega to na tym, aby stworzyć ciekawą, związaną ze świętami budowle.

W jakimś punkcie musi znajdować się nazwa forum (MPCforum)

 

51735228226930458137.png

1. Brać udział w konkursie może brać każdy zarejestrowany użytkownik mpcforum.

2. Każdy uczestnik ma prawo do oddania 1 pracy.

3. Kategorycznie Zabrania się wstawiania plagiatów.

4.Każda praca musi mieć mały napis "MPCforum".

5. Prace ocenianie będą właśnie przez was (czyt. userów)

21.12 powstanie ankieta z pracami i będziecie głosować do 24.12, 15:00

 

 

58330592898133546996.png

1 Miejsce - Gold Member

2 Miejsce - (-10%)

3 Miejsce - (-5%)

 

Termin oddania prac to 20.12 (Wtorek).

Wyniki ogłoszone będą 24.12

 

Zapraszamy wszystkich!

 

 

Posty niezwiązane z konkursem będą nagradzane świątecznym upominkiem (+5%)

Masz sprawe dotyczącą konkursu? Pisz PW

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Pined, i życzę uczestnikom powodzenia. Jednocześnie informuje, że to co wnS napisał, a dokładnie urywek regulaminu to nie żarty. Do tego będziemy przykładać wagę.

Opublikowano

Dodam również że każdy kto splagiatuje pracę niech liczy na warna ;). Najlepiej jak byście zrobili dwa ss'y by na drugim było widać datę z pierwszego ;).

 

Wybierzemy najciekawsze prace a wam damy do wyboru te które wygrają w formie ankiety ;).

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Weteran
Opublikowano

@Up

 

Tak w formie screen'ów dodajemy.

 

Spoko tym razem warna nie będzie, ale potem musi być tutaj praca.

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

@EDITED

 

Zmienilem swoja choinke na tego sw. Mikolaja :)

Pozdrawiam

 

11837r4.png

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

Weteran
Opublikowano

Dziękujemy za oddanie pierwszych prac.

 

 

Prosiłbym, aby prace były w formie obrazka w spoilerze, ułatwi to oglądanie.

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Bałwanek

:)

Może i nie jest on najładniejszy ale trzyma klimat

:)

Materiały użyte do tego Bałwanka to

:)

-Śnieg

-Dynie z pochodnią w środku

-Drewno czarne

-Niebieska(Ciemna) wełna

-Obsydian

-Złoża Węgla

-Świecący Kamień(Glowstone)

-Diamentowe Bloczki

-Złote bloczki.

 

 

17470957674242563083_thumb.jpg

/\

|

|

(Aby powiększyć obrazek wystarczy na niego kliknąć)

Opublikowano

Świąteczna Kraina by Cobain :]

 

Budowle można znaleźć na moim serwerze. <Neveria>

 

 

Build *V1* - zrobiłem choinkę, dodałem mikołaja dla śmiechu xD

 

choinkaa.png

 

 

 

Build *V2* - dodałem prezenty pod choinką, wajchę mikołajowi oraz park, aby polepszyć atmosferę

 

69233746.png

81149977.png

15300705.png

 

 

Build *V3* - powiększyłem park, oświetliłem, dodałem jeziorko :D

 

53319678.png

 

 

Build *V4* - Official - Powiększyłem park, usunąłem członka mikołajowiloloqx.png, tak wiem, że sprawiło Wam to ból, dodałem dużą paczkę i prace, które wygrały konkurs czyli: Mikołaj ze stołem z mlekiem i ciastkiem / Creeper'a / Creeper'a w ubraniu / Małą choinkę z prezentami

 

40616286.png

87201712.png

37387561.png

20111218021217.png

 

 

ps: robiąc mikołaja cały czas myślałem o Wojtusiu, ale dalej się zastanawiam dlaczego zrobiłem różowego, a nie czarnego. Dajcie mi to wygrać, muszę zmienić ten zje.... nick xD

 

Pomagali gracze z naszego serwera. Bardzo im dziękuję. :)

 

//Wszystko ok oprócz tego kutasa mikołaja..

 

przecież chodzi o kreatywność... pokazuję ją szczegółami uwzględniwszy u niego intymne części ciała

 

edit: poprawiłem screeny

Opublikowano

Łapcie ;)

 

Zobaczyć tą budowlę można na moim save :)

 

Ładnie przerobiłem na tapetę świąteczną dla minecraftowiczów :D

 

choinka.png

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

qxqwle.jpg

 

Kilka godzin zmarnowanych, bo i tak nie wygram. Ale, z pasji do minecraft-a wstawiam bałwanka.

MPC! Rozpakujcie prezent ;D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Witam , Serdecznie !

 

Wesołych swiąt HoHoHoHo życzę !

I dużo Prezentów

 

No więc Tak jest to mój filmik na najbardziej kreatywnego Użytkownika minecraft ( Swiątecznego)

 

Filmik:

(Uwaga Wns Powiedział ze mogę wstawić filmik )

 

 

 

 

Pozdrawiam !

 

#edit na koncu jest przedstawiona hoinka którą robiłem na tą okazję ^_^

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Specjalnie dla Mpc Forum Przedstawiam Mikołaja !

 

 

 

 

Może być ??

 

 

Jak się podoba dać :

 

Lubię To

 

 

 

// brak ss. Nagradzam świątecznym prezentem.

SS było dam 2 raz

 

fota coś nie działa

Moje Tuty

 

Cs 1.6:

Opublikowano

Balwan

 

balwan1.png

 

 

Rudolf

 

rudolf1.png

rudolf2.png

rudolf3.png

 

 

Wienice

 

wieniec1.png

wieniec2.png

wieniec3.png

wieniec4.png

 

 

Koniec : )

 

Użytkownik wykluczony z konkursu z powodu braku napisu mpcforum jak i oddania 3 prac.

minecraft24h.png

Poszukiwani redaktorzy! Wynagrodzenie doładowania do sieci komórkowych!

Opublikowano

1323627425-U368925.png

1323627477-U368925.png

 

1323627510-U368925.png

To moje prace, ten mikołaj w saniach zajął mi ponad dwie godziny :D Może się okaże, że było warto ale jeśli by porównać moje prace do pracy acetona97 to nie mam szans :D Jak wygram to pokażę Wam co jest w prezencie ^_^


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...